ZABEZPIECZENIE ELEMENTÓW LAKIEROWANYCH - ŁDZ GLASS — Usługi przyciemniania szyb, lamp i okien, zapraszamy!
Zadzwoń do nas
Siedziba

Siedziba
ul. Legionów 122/18
90-764 Łódź

Kontakt

Kontakt
505-251-227 / 504-432-807
e-mail: biuro@ldzglass.pl

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia
pon - pią: 9.30-17.00
sob: umawiane przez tel.

Dla auta
zabezpieczenie elementów lakierowanych

Folie samoregenerujące PPF (Paint protection film)

Folia PPF to najlepsza i najskuteczniejsza metoda ochrony na rynku. Jej zadaniem jest zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak odpryskiczy rysy.

Doskonale zabezpiecza przed promieniami UV, ogranicza blaknięcie i chroni oklejone elementy przed szkodliwymi odczynami zasadowymi i kwaśnymi. Główna zaleta foli PPF to możliwość samoregeneracji – zarysowania pod wpływem temperatury zabliźniają się, a folia znowu wyglądajak nowa.

Folie ochronne PPF można zastosować na dowolny element lakierowany w aucie. Stosuje się ją również na reflektory(również przyciemnić) przednie i tylne, lusterka, wnęki klamek, ranty drzwi, próg załadunkowy bagażnika, progi wewnętrzne, czy na powierzchnie wykonane z karbonu i Piano Black.


Oklejanie aut folią, a ochrona lakieru

Czy warto zdecydować się na usługę oklejania folią samochodu? Oczywiście, że tak, jeśli tylko chcesz, by Twoje auto było odporne na zarysowania, odpryski, otarcia, czynniki kwasowe czy uderzenia drobnych kamieni, które na dobre mogą uszkodzić powierzchnię samochodu. Oklejanie folią samochodu to niezwykle skuteczna ochrona lakieru.

Czas realizacji uzależniony od stopnia zaawansowania prac (od 4 godzin do 5 dni).