Zadzwoń do nas
Siedzibaaa

Siedziba
ul. Wojska Polskiego 190
91-726 Łódź

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia
pon - pią: 9.30-17.00
sob: umawiane przez tel.

Dla auta
Auto Detailing

Auto Detailing 0

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania poprawy wyglądu samochodu, począwszy od korekty lakieru, przez detailing wnętrza, po zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi.


Renowacja Lakieru i Powłoki Ceramiczne:

Lakier pokrywający karoserie naszych samochodów, narażony jest na powstawanie licznych uszkodzeń, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy to przy produkcji samochodów wykorzystuje się lakiery ekologiczne.  Korekta lakieru to najbardziej powszechny zabieg w świecie Auto-Detailingu. Dzięki odpowiednio dobranemu systemowi prac maszynami polerskimi, padami i pastami usuwamy niedoskonałości (rysy, ślady po owadach i ptasich odchodach),  poprawiamy kondycję lakieru, oraz odzyskujemy kolor i połysk.


Korzyści przeprowadzenia renowacji lakieru samochodowego:

     - Odzyskana głębia koloru i efekt "lustra"

     - Perfekcyjny wygląd samochodu

     - Wzrost wartości rynkowej

     - Trwały efekt przeprowadzonej korekty lakieru

W zależności od stopnia zniszczenia lakieru, możemy przeprowadzić korektę w jednym (One-Step), lub kilku etapach. Ilość etapów korekty lakieru oceniamy podczas wizyty w ŁDZ GLASS. Nie widząc powłoki lakierniczej nie mamy możliwości ocenić stanu lakieru w trakcie rozmowy telefonicznej, lub na podstawie przesłanych zdjęć. Inspekcja lakieru jest całkowicie za darmo.


Czas wykonania usługi:

     - Jednoetapowa korekta lakieru (One-Step)    8-10 h

     - Wieloetapowa korekta lakieru  2-4  dni robocze


Pielęgnacja i zabezpieczenie wnętrza:

Codzienna eksploatacja pojazdu, spożywanie podczas jazdy posiłków i napojów, czy podróżowanie z dziećmi powodują, że wnętrze naszego samochodu szybko ulega zabrudzeniom. Taki nie ład wpływa na nasz komfort podróży.

Ekipa  ŁDZ GLASS zadba o każdy centymetr wnętrza Twojego auta. Zaczynając od odkurzenia, prania ekstrakcyjnego tapicerki, przez wyczyszczenie i zabezpieczenie elementów z tworzyw sztucznych, piano black i uszczelek gumowych.

Czas wykonania usługi:

1-2 dni robocze